Ana içeriğe geç
ZYGY Research ZYGY ResearchDijital varlık araştırma platformu
Türkçe
Araştırma masası

Borsa BTC Cüzdan Bakiyesi

Büyük borsaların zincir üstü adreslerinde tutulan toplam bitcoin (BTC cinsinden).

Gözlemler2,435,394 BTC
Güncellendi

2026-10-09 04:10 UTC

Borsalar15
1D net değişim+0.12% %
7D net değişim-0.67% %
30D net değişim-1.39% %

Trend grafiği

2,471,540BTC
2026-09-232026-10-09
Gözlemler
TarihGözlemler
2026-09-232,471,540
2026-09-242,467,907
2026-09-252,460,501
2026-09-262,457,135
2026-09-272,455,875
2026-09-282,455,106
2026-09-292,463,067
2026-09-302,454,125
2026-10-012,451,695
2026-10-022,451,943
2026-10-032,450,373
2026-10-042,448,863
2026-10-052,449,010
2026-10-062,449,010
2026-10-072,432,432
2026-10-082,435,394
2026-10-092,435,394

Borsa dağılımı (BTC zincir üstü bakiye)

ExchangeBalance (BTC)24H7D30D
Coinbase836,651.6-0.24%-0.45%-1.01%
Binance653,516.8+0.35%-2.74%-3.85%
Bitfinex426,891.9+0.50%+0.81%+1.90%
Kraken151,589.3+0.25%+1.27%+0.73%
OKX105,734.1+0.08%+0.29%+3.32%
Gemini84,486.4+0.01%+0.04%-0.46%
bitFlyer54,154.9+0.16%+0.20%-0.44%
Bybit46,126.2+0.93%-0.31%-0.20%
Bitget29,099.6+0.00%+0.00%-18.80%
Gate22,867.4-0.29%+0.46%+0.14%
Bitstamp8,126.8-3.65%+0.05%-35.73%
KuCoin7,826.8+0.00%+2.35%+2.69%
Coinone4,629.7+0.46%+0.18%+1.50%
Poloniex2,529.6+0.07%+0.08%-0.50%
Bithumb1,163.0+0.01%-0.18%+0.02%

Yalnızca borsanın zincir üstü cüzdanlarında tutulan bakiyeler.

Veriler kaydedilmiş gözlemlerdendir; eksik değerler — olarak gösterilir.