Langkau ke kandungan utama
ZYGY Research ZYGY ResearchPlatform penyelidikan aset digital
Bahasa Melayu
Meja penyelidikan

Baki Wallet BTC Bursa

Jumlah bitcoin yang dipegang dalam alamat on-chain bursa utama (dalam BTC).

Pemerhatian2,435,394 BTC
Dikemas kini

2026-10-09 04:10 UTC

Bursa15
1D perubahan bersih+0.12% %
7D perubahan bersih-0.67% %
30D perubahan bersih-1.39% %

Carta trend

2,471,540BTC
2026-09-232026-10-09
Pemerhatian
TarikhPemerhatian
2026-09-232,471,540
2026-09-242,467,907
2026-09-252,460,501
2026-09-262,457,135
2026-09-272,455,875
2026-09-282,455,106
2026-09-292,463,067
2026-09-302,454,125
2026-10-012,451,695
2026-10-022,451,943
2026-10-032,450,373
2026-10-042,448,863
2026-10-052,449,010
2026-10-062,449,010
2026-10-072,432,432
2026-10-082,435,394
2026-10-092,435,394

Pecahan bursa (baki BTC on-chain)

ExchangeBalance (BTC)24H7D30D
Coinbase836,651.6-0.24%-0.45%-1.01%
Binance653,516.8+0.35%-2.74%-3.85%
Bitfinex426,891.9+0.50%+0.81%+1.90%
Kraken151,589.3+0.25%+1.27%+0.73%
OKX105,734.1+0.08%+0.29%+3.32%
Gemini84,486.4+0.01%+0.04%-0.46%
bitFlyer54,154.9+0.16%+0.20%-0.44%
Bybit46,126.2+0.93%-0.31%-0.20%
Bitget29,099.6+0.00%+0.00%-18.80%
Gate22,867.4-0.29%+0.46%+0.14%
Bitstamp8,126.8-3.65%+0.05%-35.73%
KuCoin7,826.8+0.00%+2.35%+2.69%
Coinone4,629.7+0.46%+0.18%+1.50%
Poloniex2,529.6+0.07%+0.08%-0.50%
Bithumb1,163.0+0.01%-0.18%+0.02%

Hanya baki yang dipegang dalam dompet on-chain bursa.

Data berasal daripada pemerhatian tersimpan; nilai yang hilang dipaparkan sebagai —.